Grup Şirketlerimiz

 • TETAŞ İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş.

  Bugün tekstil makineleri, ayakkabı makineleri, etiket makineleri ve yedek parça sektöründe de faaliyet gösteren TETAŞ AŞ, teknik servis hizmetini de bünyesine katarak 295 personeli, 6 şubesi, 4 temsilciliği ve yaygın satış sonrası servisi ile topluluğun diğer firmalarının lokomotifi olmuştur. TETAŞ Şirketler Grubu, halen 17 ayrı firmadan ve yaklaşık 1800 personelden oluşmaktadır.

  TETAŞ AŞ’nin hızlı büyümesinin ardında; piyasanın gereksinimlerini iyi tespit edebilmesi, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmesi, insan kaynaklarına ve çalışanlarına verdiği önem ve bilgiyi tabana yayma politikası bulunmaktadır.

  Yabancı ülkelerden ithal ettiği makine ve makine yedek parçalar ile satış sonrası teknik desteği, ayrıca ürettiği konfeksiyon ürünleriyle kendi konumunda rakipsiz hale gelen TETAŞ AŞ., hizmet kalitesiyle ülkemizin kalkınmasında önemli bir konuma sahip olan tekstil sektörüne katkıda bulunmaya devam etmektedir.

 • STRATEJİ FAKTORING A.Ş.

  Strateji Faktoring 1997 yılında kurulmuştur. 27 Ocak 2004 tarihinde TETAŞ Şirketler Grubun'a katılmıştır.Strateji Faktoring, müşterilerine yurtiçi factoring hizmetlerinin yanısıra, uluslararası factoring işlemlerinde de hizmet vermektedir.

 • TE SİGORTA BROKERLİĞİ A.Ş.

  TE Sigorta Brokerliği 2011 yılında deneyimli, uzman kadrosu ve güçlü finansal yapısı ile kurulmuştur. Bu yapı ile yeni teknolojiler ve uluslararası sigortacılık prensiplerini kullanarak sinai rizikolar, KOBİ’ler ve bireysel müşterilerine sigorta danışmanlık hizmetleri ile ihtiyaçlarının tespit edilerek sigortalanabilme seçeneklerinin sunulması ve nihai noktada sigortalamak TE Sigorta Brokerliğinin temel amacıdır.

  Hayat ve hayat dışı branşlarda faaliyet gösteren TE Sigorta Brokerliği, müşterilerinin bireysel ve kurumsal olarak ihtiyaçlarına cevap vererek, müşteri adayının tüm ekonomik değerlerine ait riskleri tanımlamak ve oluşabilecek hasarları karşılayacak teminatlar sunmaktadır.

 • VENÜS GİYİM SAN. VE TİC. A.Ş.

  1982 yılında kurulmuştur. Hazır giyim üretimi yapmakta ve üretiminin tamamını uluslararası pazarlara sunmaktadır.

 • TEPAŞ TEKSTİL PAZARLAMA A.Ş.

  1993 yılında kurulmuştur. Ulusal ve uluslararası pazarlar için triko üretimi yapmaktadır.

 • TEC TEKSTİL DOKUMA BASKI MATBAA ETİKET SAN. VE TİC. A.Ş.

  2002 yılında gruba katılmıştır. Dokuma ve baskı etiket üretimi yapmaktadır.

 • TEKBES TEKSTİL MAKİNE BÜRO EKİP. SAN. VE DIŞ TİC. A.Ş.

  2003’de kurulmuştur. Kendinden yapışkanlı sanayi etiketleri üretimi yapmaktadır. Ayrıca, tekstil, konfeksiyon, ayakkabı, etiket makineleri ve yedek parçalarının satışını gerçekleştirmektedir.